Złomowanie pojazdów Zgierz

Chęć przekazania samochodu na złom może wynikać z różnych przyczyn. Bywa, że na złomowanie auta decydujemy się, gdy było ono eksploatowane przez wiele lat i obecnie trudno byłoby znaleźć dla niego kupca. Często na złom trafiają też pojazdy uszkodzone bądź powypadkowe, których naprawa byłaby nieopłacalna, jak również te od dawna nieużywane, dzięki zezłomowaniu mogące zapewnić zastrzyk dodatkowej gotówki. W każdym z tych przypadków należy skontaktować się ze skupem złomu gwarantującym szybką, sprawną, legalną kasację auta. Właśnie na takie usługi mogą liczyć Klienci ze Zgierza oraz okolicznych miejscowości w naszej firmie. Specjalizujemy się w złomowaniu pojazdów dowolnego typu, niezależnie od ich stanu technicznego.

Sprawdzony auto skup: Zgierz i okolice

Prowadzimy skup aut, w którym zajmujemy się złomowaniem pojazdów na zlecenie Klientów ze Zgierza i pobliskich miast. Dzięki współpracy z naszą firmą nie tylko pozbędziesz się nieużywanego, wyeksploatowanego lub uszkodzonego samochodu, ale też możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie dopełnienia wymaganych formalności oraz wysoką cenę wypłacaną w gotówce. Jesteśmy w stanie zająć się autem dowolnej marki i modelu, bez względu na stopień ewentualnego uszkodzenia. W szrocie przyjmujemy na złom pojazdy w dobrym stanie, uszkodzone, powypadkowe, a także te, u których stwierdzono szkodę całkowitą. Cena za złomowanie jest natomiast uzależniona choćby od kompletności przyjmowanego samochodu.

Profesjonalne złomowanie aut powypadkowych, bez OC lub przeglądu

Wśród pojazdów, które w naszej firmie przyjmujemy do złomowania, można wymienić auta powypadkowe, często bardzo poważnie uszkodzone i przez to nienadające się do dalszej jazdy. Doskonale wiemy, że w takiej sytuacji właściciel samochodu może mieć kłopot z dostarczeniem go do skupu. Właśnie dlatego w ramach usług zapewniamy możliwość dojechania lawetą we wskazane miejsce, a następnie odebrania niesprawnego auta. Co istotne, za dojazd i transport uszkodzonego pojazdu na szrot nie pobieramy dodatkowych opłat. Ponadto złomowaniu w naszym skupie możesz poddać też np. samochód bez ważnego przeglądu technicznego albo bez wykupionego ubezpieczenia OC.

Formalności niezbędne do oddania auta na złom

Niektórzy kierowcy ze Zgierza rozważający oddanie auta do złomowania mogą wahać się z powodu ewentualnych, skomplikowanych formalności. Wymogi formalne w zakresie skupu pojazdów nie są jednak złożone, a eksperci z naszego szrotu pomogą w dopełnieniu każdego z nich. Do prawidłowej, legalnej kasacji potrzebujesz:

  • dowodu osobistego albo paszportu,
  • dowodu rejestracyjnego auta,
  • karty pojazdu.

Posiadacze aktualnej polisy OC także powinni dołączyć ją do dokumentacji. Po zakończonym złomowaniu pojazdu nasi specjaliści mogą zaś zgłosić ten fakt do właściwego wydziału komunikacji oraz pomóc w złożeniu wypowiedzenia umowy OC, a tym samym uzyskaniu zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres ochrony.

Nie tylko auto szrot — całodobowa pomoc drogowa na terenie Zgierza i okolic

Chociaż działalność naszej firmy opiera się przede wszystkim na szybkiej, skutecznej i legalnej kasacji pojazdów, to poza złomowaniem zapewniamy również inną usługę. Mowa o profesjonalnej pomocy drogowej dla kierowców ze Zgierza oraz okolicznych miast. Lawety, które posiadamy, wykorzystujemy do transportowania aut uszkodzonych na trasie, przewożąc je do wybranego warsztatu albo — w razie całkowitego zniszczenia samochodu w poważnym wypadku — na nasz szrot. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zajmując się fachową pomocą drogową dla samochodów o masie maksymalnie do 3 ton. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie — zareagujemy natychmiast.

Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej w okolicach Zgierza? Planujesz oddać powypadkowe, uszkodzone auto na złom? A może szukasz zaufanego skupu, który zajmie się złomowaniem wysłużonego pojazdu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!