Złomowanie pojazdów Pabianice

Szukasz profesjonalnego i rzetelnego punktu złomowania pojazdów w okolicach Pabianic? Masz stare auto, którego chcesz się pozbyć? A może brałeś udział w kolizji i potrzebujesz lawety, która przetransportuje Twój niesprawny samochód na złom? Jeśli tak — zapraszamy do nas! Jesteśmy solidną firmą świadczącą usługi złomowania pojazdów. Przyjmujemy auta na złom w różnym stanie, wyceniamy je zgodnie z obowiązującym cennikiem, a jedyne, czego wymagamy od Właściciela, to dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu. Nie musisz więc martwić się zaświadczeniami o przeglądzie czy opłaconym ubezpieczeniu OC — dla nas najważniejsze jest potwierdzenie Twojej tożsamości, a także ustalenie prawnego właściciela złomowanego pojazdu.

Auto-złom, czyli miejsce, gdzie oddasz samochód na złomowanie

Będąc właścicielem uszkodzonego, starego lub niesprawnego samochodu, warto zastanowić się nad tym, jak pozbyć się owego problemu. Wielu kierowców decyduje się na skorzystanie z usług punktu skupu aut, ponieważ jest to rozwiązanie wygodne, a jednocześnie najbardziej opłacalne. Używane samochody niestety ciężko sprzedać, szczególnie jeśli mają widoczne uszkodzenia, wgniecenia czy inne usterki będące skutkiem nadgryzienia zębem czasu. W naszym punkcie zajmujemy się złomowaniem pojazdów, oferując również bezpłatny przewóz auta lawetą. Działamy na terenie Pabianic, ale nie tylko, dlatego, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Szybkie złomowanie aut — jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji

Jeśli zdarzył Ci się wypadek, stłuczka lub kolizja i Twoje auto odmówiło Ci posłuszeństwa, zgłoś się do nas. Docieramy na miejsce zdarzenia bardzo szybko, po czym umieszczamy auto na lawecie i przewozimy je do naszej siedziby. Działamy kompleksowo, co oznacza, że nie tylko gwarantujemy transport, ale również bezpłatnie wyceniamy pojazd, wykonujemy wszelkie niezbędne formalności, wydajemy zaświadczenie, a na specjalne życzenie Klienta zgłaszamy złomowanie do odpowiedniego wydziału komunikacji.

Dlaczego warto zdecydować się na złomowanie auta?

Jeśli w Twoim garażu lub na podwórku zalega stare auto, które nie nadaje się już do użytku, chcesz pozbyć się używanego przez wiele lat pojazdu, ponieważ planujesz kupić nowy, zdecyduj się na złomowanie. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie chce inwestować w kosztowną naprawę samochodu, ale zależy mu na podreperowaniu domowego budżetu. Samochód można oddać na złom aut nawet wtedy, kiedy pojazd jest w bardzo złym stanie. Takie rozwiązanie jest nie tylko opłacalne, ale również ekologiczne, ponieważ złomowane części poddaje się dalszemu recyklingowi.

Jak oddać auto na złom?

Decydując się na złomowanie auta, warto najpierw sprawdzić cennik konkretnego punktu złomu aut. Jako profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem oferujemy naszym Klientom bezpłatną wycenę oraz przetransportowanie pojazdu lawetą. Po dokonaniu wyceny możesz zdecydować się na złomowanie bądź zrezygnować z owej usługi. Ważne jest, abyś miał przy sobie dokument tożsamości, kartę pojazdu i dowód rejestracyjny, ponieważ bez tego nie będziemy mogli dokonać transakcji. Po zaakceptowaniu warunków umowy i zezłomowaniu otrzymasz od nas specjalne zaświadczenie, a jeśli będziesz potrzebował pomocy na dalszym etapie, zgłosimy do wydziału komunikacji informację o przeprowadzonej usłudze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!