Złomowanie pojazdów Głowno

Auto złom — Głowno

Stary, zniszczony lub powypadkowy samochód stanowi nie lada problem dla właściciela. Jeżeli mieszkasz w Głownie i dysponujesz takim właśnie autem, to zapraszamy do odwiedzenia punktu złomowania pojazdów. Skup prowadzimy od ponad 20 lat, dlatego też możesz liczyć na nasz profesjonalizm i rzetelność. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, mając na uwadze komfort i dobro naszych Klientów. Przyjmujemy zarówno pojazdy uszkodzone, jak i takie, które zupełnie nie nadają się do jazdy. Do naszego auto złomu zapraszamy zarówno mieszkańców Głowna, jak i Łodzi, Zgierza czy innych okolicznych miejscowości.

Złomowanie pojazdów: Głowno

Nie wiesz, co zrobić z powypadkowym autem, które zalega na Twoim podwórku lub zajmuje miejsce parkingowe na jezdni? Zgłoś się do nas. Nie możesz przetransportować pojazdu? Nie ma sprawy — zadzwoń, a my przyślemy lawetę, na którą załadujemy auto. Transportujemy pojazdy z każdego miejsca — zarówno kolizji czy wypadku, jak i parkingu. To bardzo ważne, gdyż po każdej poważnej kolizji pojazdy zazwyczaj nie nadają się do dalszego użytkowania. Dzięki przekazaniu ich do auto złomu możesz odzyskać część pieniędzy, które przeznaczysz na zakup nowego samochodu.

Zapraszamy na złomowanie pojazdów osobowych i dostawczych, busów oraz ciężarówek

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem osobówki, czy busa lub pojazdu dostawczego, przyjmiemy go do naszego auto skupu. Do rozpoczęcia procedury złomowania potrzebujemy jedynie:

  • dokumentu potwierdzającego tożsamość właściciela,
  • dowodu rejestracyjnego auta,
  • karty pojazdu (jeśli była wydana).

Nie musisz mieć natomiast ubezpieczenia OC czy ważnego przeglądu. Złomowanie to szybki i wygodny sposób na pozbycie się pojazdu, który nie nadaje się do eksploatacji, a przy okazji — szansa na zarobienie gotówki.

Jak przebiega schemat złomowania auta?

Zarówno właścicielom samochodów z Głowna, jak i innych miejscowości, oferujemy zawsze taki sam schemat działania w przypadku złomowania pojazdów w naszym auto złomie:

  • właściciel zgłasza nam potrzebę odbioru auta, a my sporządzamy wycenę,
  • jedziemy na miejsce naszą lawetą,
  • dokonujemy procedury unieważnienia tablic rejestracyjnych, dowodu rejestracyjnego oraz — jeśli była wydana — karty pojazdu,
  • płacimy właścicielowi należność za auto,
  • wydajemy zaświadczenie o demontażu samochodu,
  • zgłaszamy złomowanie do wydziału komunikacji.

Zapraszamy do odwiedzenia auto złomu wszystkich właścicieli pojazdów z Głowna, Łodzi, Zgierza, Pabianic.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi złomowania pojazdu?

Zniszczony i niezdatny do eksploatacji samochód to problem, który można rozwiązać tylko poprzez oddanie go do odpowiedniego skupu złomu. Przewiezienie pojazdu bardzo często jest trudne bądź niemożliwe, dlatego usługa złomowania pojazdów z możliwością zamówienia lawety to dla wielu właścicieli rozsądne i opłacalne rozwiązanie. Dzięki naszym działaniom nie tylko pozbędziesz się zepsutego samochodu, ale tez dostaniesz za niego uczciwą kwotę pieniędzy. Działamy sprawnie, szybki i mamy dobre opinie wśród użytkowników. Zadzwoń już dziś i powiedz, jak możemy Ci pomóc.